درباره ما

دانگو چیست؟!

دانگو مخفف دانگوراش است! و این کلمه در گیلکی به معنای گوش ماهی (صدف) می باشد.

فعالیت رسمی ما در دانگو وب با طراحی پوسته های تحت سیستم مدیریت محتوای وردپرس از سال 1394 آغاز شد. اما با گسترش فضای وب و نیاز مشتریان به دیگر خدمات، سعی کردیم در موضوعات مختلف وب اعم از برنامه نویسی اختصاصی، سئو، تولید محتوا، طراحی اپلیکیشن و دوره های آموزشی نیز ورود کنیم. خوشبختانه توانستیم تقریبا با بیش از 300 پروژه موفق در این زمینه نظر مثبت مشتریان را جلب کنیم؛ که این افتخار بسیار بزرگیست که شامل حال ما شده است.

یکی از مواردی که همیشه بر روی آن تاکید داشته ایم آموزش است. ما با برگزاری دوره‌های طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب، دوره های وردپرس و مهارت های رایانه‌ای سعی کرده ایم تا با آموزش صحیح و اصولی به افراد علاقه‌مند این علوم را بیاموزیم. همچنین تمام سعی خود را بر این نهاده‌ایم تا علاقه‌مندان با کمترین هزینه بتوانند از این دوره‌ها کمال استفاده را برده و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند. تابحال با کمک خداوند متعال بیش از 20 دوره در خدمت دوستان علاقه‌مند به این حوزه بوده‌ایم.

در فروردین سال 1400 برای تمرکز بیشتر تصمیم به کاهش خدمات و الویت دادن به توسعه و پشتیبانی وردپرس گرفتیم. درحال حاضر خدمات دانگو وب حول طراحی و توسعه پوسته و افزونه های وردپرس بوده و تا رسیدن به نقطه مطلوب اینکار ادامه خواهد داشت.

ما در دانگو وب سعی می کنیم تا همپای پروژه‌هایی که انجام می‌دهیم با شناخت بازار، کیفیت و خدمات خود را در صورت داشتن نیروی مناسب و متخصص در آن حوزه افزایش دهیم. سعی ما در دانگو وب بر این است که از شروع تا پایان در کنار شما باشیم! امیدواریم در این راه ما را از لطف خود محروم نسازید.