طراحی و برنامه نویسی تحت وب

طراحی و برنامه نویسی تحت وب

طراحی خلاق و گیرا برای یک سایت و همچنین رعایت مبانی تجربه کاربری، سئو و ترکیب رنگ، اصولی هستند که قادرند کاربران بیشتری را به سمت سایت جذب نمایند. دانگو وب این امکان را به شما می‌دهد تا با طراحی یا بازطراحی سایتتان شما را در این امر همراهی کند.

ما در کنار طراحی سایت و گرافیک، برای پروژه‌های برنامه‌نویسی که بصورت اختصاصی در حوزه‌ی وب پیاده‌سازی می شوند نیز می‌توانیم به بهترین نحو و با فریمورک‌‌های بروز و با امنیت بالا آن را برایتان پیاده‌سازی کنیم.

بهینه سازی موتور جستجو - سئو

سئو (بهینه‌سازی وبسایت)

SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو می باشد. این امر امکانی را برای ارتقای رتبه یک سایت در موتورهای جستجو فراهم می آورد تا در نتایج جستجو در رتبه های بالاتر قرار گیرد. سئو شامل راهکارهای مختلف برای رسیدن به هدف است؛ که بهینه سازی سایت با توجه به الگوریتم های موتورهای جستجو می باشد. این راهکارها برای حل و رفع برخی از نقایص همچون کدنویسی ها، لینک ها و بک لینک ها، تصاویر، برچسب ها و… است. ما در دانگو وب با استفاده از تخصص و تجربه، موارد موجود برای بهینه سازی سایتتان را برعهده گرفته و تا رسیدن به نتیجه مطلوب آن را پیگیری خواهیم کرد.

وردپرس

طراحی پوسته وردپرس

مدتی می‌شود که وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای منعطف و دوست‌داشتنی برای طراحان سایت، مدیران وبسایت، کاربران و... شناخته می‌شود. در دانگو وب این شرایط محیاست تا پوسته وردپرس شما را با امکانات مورد نظرتان طراحی و پیاده‌سازی کنیم.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

یکی دیگر از خدماتی که در دانگو وب ارایه می‌شود طراحی اپلیکیشن شما با رعایت اصول طراحی، تجربه کاربری، ترکیب رنگ، خلاقیت و... است. سعی ما بر این است تا بهترین تجربه را برای شما رقم بزنیم.

دوره های آموزشی برنامه نویسی

دوره‌های طراحی و برنامه‌نویسی

ما در دانگو وب با برگزاری دوره‌های طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب، آموزش وردپرس و مهارت های رایانه‌ای (ICDL) با آموزش صحیح و اصولی، سعی می‌کنیم تا به افراد علاقه‌مند، این علوم را بیاموزیم. همچنین تمام سعی خود را بر این نهاده‌ایم تا علاقه‌مندان با کمترین هزینه بتوانند از این دوره‌ها کمال استفاده را برده و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند. تابحال با کمک خداوند متعال بیش از ۶ دوره در خدمت دوستان علاقه‌مند به این حوزه بوده‌ایم و انشاالله در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین دوره‌های برگزار شده از بلاگ دانگو وب دیدن فرمایید.