سوالات متداول

آیا شما از پوسته و یا صفحات از پیش آماده شده برای طراحی سایت استفاده می کنید؟

خیر؛ هر پوسته بصورت اختصاصی برای هر مشتری تهیه می شود.

آیا شما می توانید سایت من را نگهداری کرده و آن را توسعه دهید؟

بله ! ما اینکار را برای اکثر مشتریانمان انجام می دهیم.

هزینه طراحی و پیاده سازی وب سایت چگونه تعیین می شود؟

هزینه طراحی با توجه به نیاز شما مشخص می گردد. البته دانگو وب برای هر یک پلن مشخصی تدارک دیده که در قسمت تعرفه ها می توانید آنها مشاهده کنید.

آیا مدیریت یک وب سایت نیاز به آموزش دارد؟

بله. ما با قراردادن آموزش تصویری برای هر یک از مشتریان این کار را انجام می دهیم. در صورت نیاز به آموزش حضوری این کار با دریافت هزینه انجام می گردد.

وبسایت واکنش گرا چیست؟

وبسایت Responsive چیست؟

پوسته Responsive چیست؟

اگر میخواهید سایت شما برای تمام دستگاه ها ازجمله رایانه ها، گوشی های همراه، تبلت ها و… بصورت کامل و بدون مشکل نمایش داده شود، دانگو وب با طراحی واکنش گرا این کار را برای شما انجام می دهد.

بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو چیست؟

سئو چیست؟

روش هایی برای ارتقا یک وبسایت به منظور افزایش بازدیدکنندگان از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ و… را گویند. این علم با نام سئو شناخته می شود. دانگو وب با تخصص و تجربه کافی در زمینه سئو، بهینه سازی های لازم را برای بالا بردن ظرفیت بازدیدکنندگان غیرجعلی وبسایت شما بکار می گیرد.

آیا بهینه سازی برای هر وب سایتی لازم و ضروری است؟

بهینه سازی کمک می کند یک وب سایت در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد در نتیجه باعث بیشتر دیده شدن سایت می شود. در واقع یک نوع تبلیغات مدرن آنلاین به حساب می آید. زمانی جواب خیر است که شما علاقه ای به بیشتر دیده شدن نداشته باشید.

چگونه سفارش خود را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش می توانید ابتدا از طریق صفحه تعرفه‌ها هزینه ها را مشاهده و سپس با ثبت درخواست خود از طریق فرم تماس با ما از هزینه تقریبی مطلع شده تا در صورت تایید، اطلاعات لازم برای شما ارسال می شود.